Home » Hangi tarzda şarkı söylüyorsun? | Arabesk – Fantezi Müzik Tarzı Hakkında Genel Bilgi | müzik hakkında bilgi | Yeni güncellenen iyi müzik

Hangi tarzda şarkı söylüyorsun? | Arabesk – Fantezi Müzik Tarzı Hakkında Genel Bilgi | müzik hakkında bilgi | Yeni güncellenen iyi müzik

by Philip Lamp

Hangi tarzda şarkı söylüyorsun? | Arabesk – Fantezi Müzik Tarzı Hakkında Genel Bilgi | Web sitesi en iyi şarkıları sağlar

Aşağıdaki videoyu izleyin

En iyi müziklerin daha fazlasını burada görün: Burada daha fazla en iyi parça görün

Konu ile ilgili görseller Hangi tarzda şarkı söylüyorsun? | Arabesk – Fantezi Müzik Tarzı Hakkında Genel Bilgi

Hangi tarzda şarkı söylüyorsun? | Arabesk - Fantezi Müzik Tarzı Hakkında Genel Bilgi

Hangi tarzda şarkı söylüyorsun? | Arabesk – Fantezi Müzik Tarzı Hakkında Genel Bilgi


Konu ile ilgili bilgiler müzik hakkında bilgi

What kind of music do you sing? | General Information About Arabesque – Fantasy Music Style Hello, in this video I have told you about Arabesque-Fantasy Music Style in general terms, its historical process and its representatives in our country. FOLLOW ME ON SOCIAL MEDIA! FOR MY INSTAGRAM ACCOUNT, FOR MY FACEBOOK PAGE.

>>Biz Verdiğimiz bilgilerin sizin için çok değerli olduğunu umuyoruz. Bu bilgileri takip ettiğiniz için çok teşekkür ederim

#Hangi #tarzda #şarkı #söylüyorsun #Arabesk #Fantezi #Müzik #Tarzı #Hakkında #Genel #BilgiHangi tarz müzik söylüyorsun? | Arabesk – Fantezi Müzik Tarzı Hakkında Genel Bilgi,arabesk,fantezi,müzik tarzları,şarkı söylemek,burcu koşar,arabesk şarkılar,fantezi müziği,müslüm gürses,ümit yaşar,gülden karaböcek,arap müziğiHangi tarzda şarkı söylüyorsun? | Arabesk – Fantezi Müzik Tarzı Hakkında Genel Bilgimüzik hakkında bilgi.

Related Posts

8 comments

KEŞANLI BELA 22/06/2022 - 7:10 AM

Arabesk dinleyen TÜRK DEĞİLDİR !!!🇹🇷
🕋🕋🕋🕋🕋🕋

Reply
Ayhan Aycan 22/06/2022 - 7:10 AM

hocam videolarından faydalanmak istiyorum ama sıralamam hangi yönde olmalı ilk hangilerini dinlemiyorum

Reply
Salih Ateş 22/06/2022 - 7:10 AM

En yakın 80 lerden itibaren dinlediğimiz arabesk fantazi tarzı şarkılar.. ah o şarkıların gözü kör olsun.
"Okuyan Sanatcıların suçu yok çünkü aynı kurt kapanına düşmüştük" . bilinçaltımıza tıka basa çaresizliği yada şiddeti çare bilmeyi,olumsuz bütün duyguları, karamsarlığı öyle işlemişlerki ufacık bir ışık yokmuş gibi..yanlış frekanslarla enerjimizi negatif hale dönüştürdüler..
Önce kötü düşünmeyi öğrettiler.. Sonra haydi hep beraber bağıra çağıra millet olarak bugünki olumsuzlukları davet ettirdiler..Daha ilk okulda her bireyi kurnaz tilki geriye kalan milyonları aptal karga ettiler.. peyniride kendileri yediler..
Bugün solaklarımızda evlerimizde insanımızda görünen anormal durumları kendimiz hayatımıza çektik bilmeden..Ama artık onların sistemi tıkandı bizim gördüğümüz bu yoğun karanlık güneşin doğmadan önceki son halleri canlar.. Artık o negatif enerjinin patlama noktasına geldik çünkü doğamıza ters.. Çünkü biz kusursuz işleyen bir sistemin olmazsa olmazlarıyız..devamlılığı için doğru kalmak zorundayız..
Halbuki notalar doğanın ritmiydi eko sistemin merkezinde sol anahtarı vardı.. Hala orada o anahtar.. Hazineleri açan anahtarda birdir kapatanda.. O hazine bizim içimizde, o sol anahtarı evrenin bütün kapılarını açıyor sonuna kadar..
Yaşadığımız sürece bizde..
Güzel düşünen, güzel duyar, güzel bakar, güzel yaşar.. Bütün hayatımıza sevgiyi davet edecez herkese her canlıya ve bütün hayata koşulsuz sevgi ile bakacaz.
Aslında bütün mesele enerji yönetimi..Ya hayatımıza pozitif enerjiyi dahil eder cenneti bu dünyada yaşamaya başlarız.. yada negatif enerjiye teslim olur kötüğe hizmet etmek için cehennemi bu dünyada yaşarız.
Bütün insanlar güzeldir.. "Gelin canlar bir olalım"
Sevgisiz, ötekileştirdiğimiz, ön yargılarımıza kurban ettiğimiz her insan bizden eksilen bir değerdir..farklı oluşumuz birbirimize ihtiyaç duymamız birbirimizi tamamlamamız bir olmamız içindir..karanlığı karanlığa gömeceğiz..
İnsan tuzak kuran değildir..
ya tuzağa düşen dir.. ya tuzaktan kurtulan..
Hep beraber rüzgarın önüne düşelim kapatalım gözlerimizi doğanın ritmine uyalım kuşlarla çiçeklerle bütün canlılarla hep o şarkıyı söyleyelim SEVGİ BİZİZ.. SEVERİZ SEVİLİRİZ. SEVGİYLE DOYARIZ, SEVGİYE KANARIZ, SEVGİYLE BEZENİR, SEVGİYLE BAKAR, SEVGİYLE YOL ALIRIZ.. Bu şarkı bizim dilimizden düşmediği sürece ağzımızın tadını kimse bozamaz, iklimlerimize karışamaz lar.. Ormanlarımızı kimse yakamaz..
İnsan gülerse güller açar toprakta.
Biz yeterki sevelim güneş batmaz ufukta..
Çok değerli ve kıymetli Burcu hocam iyi varsınız sizden istifade eden herkes ve şahsım adına çok teşekkür ederim.. Ömrünüze canınıza sağlık.. 👏👍🙏🙏🎶🎼🎧🎤🙏🙏

Reply
irfan özkan 22/06/2022 - 7:10 AM

Arabeski Türk halk müziği içine almayan akademisyenler var, hala tartışma konusu. Madem 1950’li yıllarda ülkemizde başladı neden bin yıllık türkümüzün içinde olamadı? Halka egemen olması, o müzik türün halk müziği olacağı anlamına gelir mi?

Reply
Samet Demir 22/06/2022 - 7:10 AM

müslümün adını demediniz hocam orda bir kalbim kırıldı 🙁

Reply
kubra 22/06/2022 - 7:10 AM

Halk muzigi sanat müziği nasıl söylenmeli videosu atarmisiniz hocam.Ve birde sınavda hangi şarkıları soyleyebiliriz

Reply
KİTAPSORUNU 22/06/2022 - 7:10 AM

HOCAM PİNHANİ NİN DÜNYADAN UZAK ŞARKISINI NASIL SÖYLERİM DİYE BİR VİDEO ATAR MISINIZ

Reply
Merve Sağlam 22/06/2022 - 7:10 AM

Hocam merhaba~ Ses egzersizi yapıyorum ama bir türlü şarkı söylemeye başlayamıyorum. Verebileceğiniz herhangi bir öneri var mı?

Reply

Leave a Comment